Sengel Group’un ulaştığı başarının arkasında, müşteri memnuniyeti odaklı ve verimliliği merkez alan bir yönetim yaklaşımı vardır. Bu yaklaşım, sadece maddi kazanımlarla değil, herkesin yararlandığı ve yararlanacağı yurttaşlık bilinciyle iç içe gelişmektedir. Sengel Group, yine bu bilinç çerçevesinde özellikle eğitim, çevre, kültür-sanat ve spor alanlarına odaklanan çeşitli kurumsal, sosyal sorumluluk ve sponsorluk projelerini hayata geçirmektedir.

Sengel Group olarak, dünyaya, ülkemize, iş ortaklarımıza, müşterilerimize ve çalışanlarımıza karşı sorumluluklarımızı ilkelerimiz doğrultusunda yerine getirmeyi benimsedik.

Farklı sektörlere yatırım yaparak bölgenin ve şirketimizin kalkınmasına, istihdam sağlamaya, sosyal sorumluluk anlamında görevlerimizi bütünlük içinde yerine getirerek, çalışıyoruz. Tüm iş süreçlerimizde dinamizme, yeniliklere ve yaratıcılığa değer veriyoruz.

Geleceğe giden yolda, geçmişten güç ve ders almanın öneminin bilinciyle, ulusal değerlere bağlı, ailevi ve manevi değerlerimize sahip olmaya önem veriyoruz. Başarının anahtarının, verimli, disiplinli ve planlı çalışmak olduğuna inanıyoruz. 

Sengel Group, markaları ve her gün büyüyen ekibi ile hizmet verdiği müşterilerine; üstün teknoloji, yüksek marka kalitesi sunmaktadır. Doğuş Grubu, markalarının değerini sadece Türkiye sınırları içinde değil, bölgesel ve küresel ölçekte de yükseltmeyi hedeflemektedir. Grup, özellikle hizmet sektöründe bölgesel bir lider olma vizyonunu ortaya koymaktadır.