Selçuk, yüzyıllar boyunca birçok medeniyete ev sahipliği yapmış, binlerce yıllık tarihin ve kültürün izlerini taşıyan ve yaşatan bir kültür başkentidir. Sengel Ailesi olarak, Selçuk'un küçük bir ilçeden, kültür ve turizm kenti olmasına uzanan gelişim sürecinde, ekonomik, politik, sosyal ve toplumsal faaliyetlerinin geliştirilmesinde bulunduğumuz katkılardan dolayı gurur ve mutluluk duyuyoruz. Sengel Group Yönetim Kurulu olarak, bugün hala çalışmalarımıza devam ederek, bölgemizde turizm yatırımlarımızı sürdürüyoruz.

Bizleri büyütürken dürüstlük, çalışma azmi ve çalışana kıymet değerlerini hep ön planda tutan, Sevgili kurucumuz rahmetli A.Vehip Sengel'in 1950'li  yıllarda cesaret ve azimle başladığı yola, bugün aynı değerleri koruyarak devam ediyoruz.


Kuruluşumuzdan bu yana en büyük hedefimiz, sahip olduğumuz değerleri koruyarak, faaliyet gösterdiğimiz sektörde ulusal ve uluslararası markalar yaratmak...  Bu hedefimizi gerçekleştirmek için tüm Sengel Group Ailesi olarak markalaşmadan, üretime bir çok konuda çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Sengel Ailesi olarak toplumsal sorumluluklarımızın her zaman bilincindeyiz. Kurulduğumuz günden bu yana, üstlendiğimiz ve destek olduğumuz sosyal sorumluluk projeleriyle, ülkemize ve topluma karşı görevlerimizi yerine getirme amacımızın arkasındayız. Sosyal sorumluluk projelerimizde en çok önem verdiğimiz nokta; süreklilik. İmza attığımız uzun vadeli çalışmaların nesiller boyunca olumlu etkileri olacağını bilmek bizlere mutluluk veriyor.

Sengel Group olarak aştığımız her engel ve zorluk, bizleri başarılı olmak adına daha çok motive etti. Geçmişten gelen değerlerimize sahip çıkarak, kurucumuz A.Vehip Sengel'den aldığımız bu emaneti, şirket bünyesinde bulunan çalışma arkadaşlarımızla birlikte daha da ileriye götüreceğimize yürekten inanıyorum.

Sengel Group Yönetim Kurulu Başkanı
A. Gökhan Sengel